Nawigacja
· Aktualności
· O nas
· Warmińsko Mazurski Fundusz NA START
· Zapytania "Warmińsko Mazurski Fundusz NA START"
· Fundusz Pożyczkowy
· Fundusz Pożyczkowy Rozwój Polski Wschodniej
· Punkt Konsultacyjny
· Linki
· Masz pomysł-masz firmę
· OWIES Ełk
· Venture Capital
· Wiedza kluczem do sukcesu
· 8.1.1 IT
· Razem w kierunku profesjonalizacji działań
· e-punkt.gov.pl
· Pytanie do konsultanta
· Kontakt
Gotówka dla Twojej firmy
Zamknięcie naboru wniosków
Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” jako Pośrednik Finansowy w oparciu o Umowę Operacyjną – Pożyczka Globalna nr 2/PG/POPW/2013/03 zawartą z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013 informuje, iż nabór wniosków o pożyczkę w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013 zostanie zamknięty dnia 20.10.2014 /poniedziałek/ o godz. 12:00.
Osoby zainteresowane prosimy o dotrzymanie terminu.
TESTOWANIE MODELU EFEKTYWNEJ KONTRAKTACJI USŁUG SPOŁECZNYCH
ZWIĄZEK STOWARZYSZEŃ „RAZEM W OLSZTYNIE”, STOWARZYSZENIE „CENTRUM ROZWOJU EKONOMICZNEGO PASŁĘKA” ORAZ POWIAT ELBLĄSKI ZAPRASZAJĄ ORGANIZACJE POZARZĄDOWE ORAZ PODMIOTY EKONOMII SPOŁECZNEJ Z TERENU POWIATU ELBLĄSKIEGO DO TESTOWANIA „MODELU EFEKTYWNEJ KONTRAKTACJI USŁUG SPOŁECZNYCH” II CYKL. CHCESZ WIEDZIEĆ JAK W PRZYSZŁOŚCI MOGĄ BYĆ ZLECONE ZADANIA ORGANIZACJOM POZARZĄDOWYM? CHCESZ MIEĆ WPŁYW NA KSZTAŁT TYCH ZADAŃ? PRZYJDŹ I PRZETESTUJ MODEL WSPÓŁPRACY. SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 16 PAŹDZIERNIKA 2014 R. W STAROSTWIE POWIATOWYM WYDZIAŁ PROMOCJI POWIATU, EDUKACJI, KULTURY I SPORTU UL. KOMEŃSKIEGO 40.
22.10.2014 r. ZAPRASZAMY na spotkanie do Ełku
Spotkanie jest organizowane przy współpracy z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego Biuro Regionalne w Ełku.

Termin: 22 października 2014r., godz.: 11:00 -14:30
Miejsce: Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku
ul. Parkowa 12 Więcej szczegółów na stronie:
www.mikropozyczki.screp.pl
PILNE, UWAGA !
Spotkanie informacyjne w Ełku, które miało się odbyć w dniu jutrzejszym w Centrum Edukacji Ekologicznej z przyczyn od nas niezależnych zostało odwołane. Za wszelki utrudnienia przepraszamy. O kolejnym terminie spotkania będziemy informować w najbliższym czasie.
Jubileusz 20-lecia
W dniu 28 września 2014 roku STOWARZYSZENIE „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” obchodziło Jubileusz 20-lecia.

Oficjalne obchody odbyły się w sali Pasłęckiego Ośrodka Kultury przy pl. św Wojciecha 5. Świętowanie dzieliliśmy wraz ze 150 zaproszonymi gośćmi, wśród których znaleźli się przedstawiciele instytucji współpracujących z SCREP – dyrektorzy banków i szkół, instytucji otoczenia biznesu z województwa i kraju, przedstawiciele władz samorządowych, nasi beneficjenci i wiele innych osób reprezentujących pasłęckie instytucje...
Przypominamy
07.10.2014 w ELBLĄGU o godz.10:00 w Hotelu Żuławy przy ul Królewieckiej 126, odbędzie się:

Bezpłatne spotkanie informacyjne

dotyczące projektu ,,Warmińsko Mazurski Fundusz NA START’’, pożyczki dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą - współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
II cykl testowania Modelu kontraktacji usług społecznych&
ZWIĄZEK STOWARZYSZEŃ „RAZEM W OLSZTYNIE”, STOWARZYSZENIE „CENTRUM ROZWOJU EKONOMICZNEGO PASŁĘKA” ORAZ GMINA GODKOWO ZAPRASZAJĄ ORGANIZACJE POZARZĄDOWE ORAZ PODMIOTY EKONOMII SPOŁECZNEJ Z TERENU GMINY GODKOWO DO TESTOWANIA „MODELU EFEKTYWNEJ KONTRAKTACJI USŁUG SPOŁECZNYCH” II CYKL.
CHCESZ WIEDZIEĆ JAK W PRZYSZŁOŚCI MOGĄ BYĆ ZLECONE ZADANIA ORGANIZACJOM POZARZĄDOWYM? CHCESZ MIEĆ WPŁYW NA KSZTAŁT TYCH ZADAŃ? PRZYJDŹ I PRZETESTUJ MODEL WSPÓŁPRACY.
SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 30 WRZEŚNIA 2014 R. W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W GODKOWIE.
Stowarzyszenie będzie nieczynne 29.9.2014
Informujemy, że w dniu 29.09.2014 (poniedziałek), z powodu obchodów Jubileuszu 20-lecia, siedziba STOWARZYSZENIA będzie nieczynna. Zapraszamy od wtorku w godzinach od 7:30-15:30.
Za utrudniania przepraszamy.
Spotkania informacyjne
UWAGA !!! Osoby Bezrobotne, Studenci, Absolwenci.

Zapraszamy na spotkania informacyjne

Podczas spotkań zostaną omówione szczegółowo zasady uczestnictwa w projekcie grup docelowych, którymi m in. są: STUDENCI, ABSOLWENCI UCZELNI, OSOBY BEZROBOTNE z terenu woj. warmińsko-mazurskiego, mające szansę na uzyskanie pożyczki w maksymalnej wysokości 50 000 zł na prowadzenie działalności gospodarczej. Oprocentowanie preferencyjne, udzielanych w ramach projektu pożyczek, wynosi 0,5 %, a okres spłaty maksymalnie 5 lat. Pożyczkobiorca może skorzystać także z 12 miesięcznego okresu karencji w spłacie, w czasie którego spłaca jedynie odsetki.
Wsparcie unijne na założenie i rozwój działalności gospodarczej
10.09.2014 zapraszamy na bezpłatne spotkanie
„Wsparcie unijne na założenie i rozwój działalności gospodarczej”

Spotkanie odbędzie się w godz. 10:00 – 13:15 w Hotelu Żuławy w Elblągu przy ul. Królewieckiej 124-126.

W planie m in. oferta PUP Elbląg w zakresie wsparcia unijnego na założenie i rozwój działalności gospodarczej oraz oferta naszego STOWARZYSZENIA dotycząca Mikropożyczek na zakładanie działalności gospodarczej z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i pożyczek na zakładanie i rozwój działalności gospodarczej z RPO Warmia i Mazury i PO Rozwój Polski Wschodniej.

Program spotkania oraz Formularz zgłoszeniowy do pobrania na www.mikropozyczki.screp.pl
20-lecie Stowarzyszenia
W tym roku STOWARZYSZENIE CREP obchodzi swoje 20-lecie. Z tej okazji, w jubileuszowych nastrojach, będziemy ze swoim stoiskiem informacyjnym m in. podczas Jarmarku św. Bartłomieja w Pasłęku w dniu 24.08.2014 oraz podczas obchodów 717 lecia miasta Pasłęka w dniu 27.09.2014. Oficjalne obchody 20-lecia odbędą się 28.09.2014 w sali kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury.

Osoby zainteresowane naszą działalnością zapraszamy już w najbliższą niedzielę 24.08.2014 od godz. 12:00.
Na Starym Mieście w Pasłęku, na naszym stoisku będziemy czekać z mnóstwem okazjonalnych gadżetów.
Super niespodzianką będzie możliwość skorzystania z Fotobudki, dzięki której będzie można zrobić sobie wesołe zdjęcia z naszym jubileuszowym logo. Zdjęcia zostaną automatycznie wydrukowane.
Zapewniamy dobrą zabawę wszystkim, którzy nas odwiedzą, niezależnie od wieku.
ZAPRASZAMY !!!
Kontakt
Stowarzyszenie ”Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka”
ul. Józefa Piłsudskiego 11A
14-400 Pasłęk
tel. 055 248 10 91,92,93
fax. 055 248 10 90
screp@screp.pl

Punkt w Elblągu:
Elbląski Park Technologiczny
ul. Stanisława Sulimy 1/115
82-300 Elbląg
Tel. 781 257 317
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Rzetelna Firma
FIO

Warmińsko-Mazurska Sieć Wsparcia Ekonomii Społecznej
Wygenerowano w sekund: 0.05 332,603 Unikalnych wizyt