Ważna informacja

Informujemy, że od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania. biuro Stowarzyszenia „CREP” będzie nieczynne dla klientów.

Wszystkie sprawy załatwiane będą telefonicznie i mailowo.

Poniżej dane kontaktowe na skrzynkę podawczą Stowarzyszenia „CREP” i do poszczególnych pracowników merytorycznych, do których przede wszystkim proszę kierować wszelką korespondencję.

Dział administracyjny

Joanna Białek-Pontus – Koordynator Administracyjny

tel. kom.  722 121 509

bialek@screp.pl

pytania@screp.pl

 

Fundusz Pożyczkowy – pożyczki na rozpoczęcie działalności i rozwój MŚP

Barbara Gałązka
Koordynator FRP
tel. kom. 723 606 010galazka@screp.pl
Sylwia Glinka – rozliczenia pożyczek
tel. kom. 885 051 505glinka@screp.pl
Joanna Bujnicka – ocena wniosków pożyczkowych
tel. kom. 661 708 007bujnicka@screp.pl 
Katarzyna Kaniowska – informacje nt. oferty funduszu pożyczkowego, przygotowanie wniosków o pożyczkę
Konsultant MŚP
tel. kom. 727 022 581kaniowska@screp.pl

 

Dotacje na rozpoczęcie działalności

Anna Urszula Hulanicka
Kierownik projektu
tel. kom.  697 067 975u.hulanicka@screp.pl
 
Alicja Tanona – rozliczanie dotacji i informacje nt. nowego projektu dotacyjnego
tel. kom. 722 227 002tanona@screp.pl
Alicja Leczycka  – rozliczanie dotacji i informacje nt. nowego projektu dotacyjnego
tel. kom. 722 227 002leczycka@screp.pl

 

 

Usługi Rozwojowe

Magdalena Mazur – tworzenie umów do BUR i Akademia Menadżera
tel. kom. 722 001 091mazur@screp.pl 
Monika Sętowska – weryfikacja dokumentów zgłoszeniowych BUR i Akademia Menadżera
tel. kom. 727-022-582setowska@screp.pl 
Kaja Rakowska – rozliczanie refundacji BUR i Akademia Menadżera
tel. kom. 885 688 001rakowska@screp.pl
Aleksandra Mateuszczak – doradca stacjonarny Akademia Menadżera
tel. kom. 722-022-531 mateuszczak@screp.pl 
Agnieszka Kawka – Biuro Olsztyn
tel. kom. 722-122-108kawka@screp.pl 
Agnieszka Kozłowska – Biuro Ełk

tel. kom. 662 878 041

kozlowska@screp.pl

 

 

Doradcy Mobilni

Marta Filipowicz
tel. kom. 781 257 317filipowicz@screp.pl
Justyna Paluch
tel. kom. 723 602 226paluch@screp.pl
Eliza Połeć
tel. kom. 727 022 574polec@screp.pl
Marcin Sudwoj
tel. kom. 727 022 579sudwoj@screp.pl
Roman Jedynak
tel. kom. 727 022 571jedynak@screp.pl
Paulina Łukaszewicz
tel. kom. 664 322 505lukaszewicz@screp.pl

 

 

 

Skip to content